Фокус-групи та глибинні інтерв’ю: від планування до кодування. Школа Cedos

20.01.2021 | 18:09

Дослідження можуть мати різний дизайн. У розвідувальних цілях, коли мало відомо про явище, для глибшого опису й розуміння думок, поведінки, мотивації групи людей використовують якісні дослідження. Поширеними методами проведення якісного дослідження є інтерв’ю та фокус-групові дискусії.

28 січня, 10:00 – 13:00, запрошуємо вас на третій воркшоп у рамках Школи Cedos.

На ньому ми з’ясуємо:
▪ у чому різниця глибинних інтерв’ю та фокус-групових дискусій, і коли який метод застосовувати,
▪ як формувати вибірку, і чому дизайн вибірки важливий,
▪ як складати питання для гайдів,
▪ як підготуватися до проведення глибинних інтерв’ю та фокус-групових дискусій,
▪ що змінилося у часи карантину, і як проводити інтерв’ю онлайн,
▪ врешті, як аналізувати зібрані дані від транскрибування до кодування, та як подавати їх у дослідницьких звітах.

Ми надамо необхідну інформацію і корисні поради, які допоможуть вам провести якісне кабінетне дослідження.

? Окрім теоретичної частини, ми підготували і групові обговорення й завдання, які допоможуть познайомитись з іншими представни_цями громадського сектору, обмінятися досвідом, розглянути конкретні кейси і закріпити знання на практиці.

Cedos вирішив поділитися власним досвідом та знаннями, аби допомогти іншим організаціям розвиватися, посилювати свої спроможності, реалізовувати нові проєкти і моніторити діяльність органів влади.

Тренерки:
Тетяна Жерьобкіна, аналітикиня і керівниця проєктів Cedos
Юлія Назаренко, аналітикиня Cedos,
Олена Сирбу, аналітикиня Cedos.

❗ Подія відбудеться у додатку Zoom. Для участі необхідно зареєструватися: http://bit.ly/3_4_workshop. Дедлайн для реєстрації: 26 січня. Посилання на подію ми надішлемо усім зареєстрованим напередодні події.

Четвертий воркшоп у рамках Школи Cedos відбудеться 4 лютого. Ви можете зареєструватись як на окремий воркшоп, так і на обидва одразу.

Школа Cedos реалізується у рамках проєкту “Зміцнення організацій громадянського суспільства для підтримки реформ в Україні”, що виконується за фінансової підтримки Програми Matra Королівства Нідерланди.