Інформація щодо нарахування додаткових балів

21.05.2019 | 10:07

З 20.05 по 5.06 деканати збирають та перевіряють заяви щодо нарахування додаткових балів та публікують рейтинги додаткових балів відповідного факультету.
До 10.06 деканати мають подати списки з додатковими балами в Студентський відділ.

P.S.
Студенти, які претендують на додатковий бал, подають заяву та відповідні документи, що підтверджують їхні досягнення (копії дипломів, наукових публікації тощо), у деканат свого факультету до початку екзаменаційної сесії.

Якщо додаткові бали вам нараховуються за університетську діяльність – подання про нарахування цих балів подає голова організації, від імені якої ви брали участь у заході.

?Ознайомитись з Правилами нарахування академічних стипендій у Львівському національному університеті ім. Івана Франка (де у Додатку №2 міститься положення про додаткові бали):