Інформація щодо організації освітнього процесу в 2023-2024 н.р.

22.08.2023 | 22:09

Відповідно до Наказу Ректора № О-93 від 21 серпня 2023 року «Про організацію освітнього процесу в 2023/2024 навчальному році» навчальний рік для студентів Університету розпочнеться:

🔹 з 1 вересня 2023 року для здобувачів вищої освіти ОР «Бакалавр» (1, 2, 3 курси) – в очному (аудиторному) форматі;

🔹 з 1 вересня 2023 року для здобувачів вищої освіти ОР «Бакалавр» (4 курс) – у змішаному (очно-дистанційному) форматі;

🔹 з 1 вересня 2023 року для здобувачів вищої освіти ОР «Магістр» (2 курс) – у змішаному (очно-дистанційному) форматі;

🔹 з 7 вересня 2023 року для здобувачів вищої освіти ОР «Магістр» (1 курс) – у змішаному (очно-дистанційному) форматі;

🔹 з 1 вересня 2023 року для здобувачів вищої освіти ОПС «Фаховий молодший бакалавр» (1, 2, 3 курси) – в очному (аудиторному) форматі.

Згідно з Наказом освітній процес для здобувачів освіти за третім (освітньо-науковим) рівнем організують у змішаному (очно-дистанційному) форматі. Натомість студенти-заочники навчатимуться у дистанційному форматі.

❗️ Освітній процес в приміщеннях Університету відбуватиметься тільки в межах розрахункової місткості споруд цивільного захисту, які використовуються для укриття учасників освітнього процесу в разі включення сигналу «Повітряна тривога» або інших відповідних сигналів оповіщення.

Ознайомитися з Наказом Ректора можна за посиланням ⬇️