Інформаційний день програми Еразмус+ для студентів ЛНУ

12.10.2020 | 15:21

Запрошуємо до участі  в онлайн-вебінарі Erasmus+ Info Day for IFNUL students / Інформаційний день програми Еразмус+ для студентів ЛНУ

15-17 жовтня 2020 року відбудеться загальноєвропейське святкування Днів Еразмус+, до якого залучаються найкращі університети з усіх куточків Європи з метою поділитися результатами їх міжнародної діяльності в рамках проектів Європейського Союзу. Традиційно команда відділу міжнародних зв’язків ЛНУ ім. Франка та студенти-випускники програми Еразмус+ приєднуються до заходів #ErasmusDays. Для всіх охочих взяти участь в онлайн-вебінарі це хороша можливість отримати актуальну інформацію про поточні конкурси в рамках програми Еразмус+, ознайомитись з аплікаційною процедурою, зрозуміти як не допустити помилки під час оформлення документів та що зробити, щоб ваша заява отримала перемогу у конкурсі. Також після презентації буде виділений час на запитання працівникам ВМЗ та випускникам програми.

Спікери:
Оксана Краєвська – Інституційний Координатор програми Еразмус+ у Львівському національному університеті імені Івана Франка

Олександра Катериненко – фахівець сектору академічної мобільності відділу міжнародних зв’язків

Софія Півовар – фахівець сектору супроводу проєктів відділу міжнародних зв’язків, учасниця програми академічної мобільності

Христина Гуменюк – фахівець сектору супроводу проєктів відділу міжнародних зв’язків, учасниця програми академічної мобільності

Студенти-випускники програми міжнародної академічної мобільності Еразмус+

Дата проведення: 16 жовтня 2020 р. о 16.30 год

Форма проведення: онлайн на відеоплатформі Zoom

Для отримання запрошення на презентацію, будь ласка, заповніть форму реєстрації: https://forms.gle/6vUNpZRs2V8gmmL87