Ірина Деревчук – переможниця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Ґендерні дослідження»

31.03.2017 | 01:33

30 березня 2017 р. студентка магістерської програми «Українська ментальність та ідентичність» кафедри новітньої історії України ім. М. Грушевського Львівського національного університету імені Івана Франка Ірина Деревчук стала учасницею другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Ґендерні дослідження», що відбувався у Бердянському державному педагогічному університеті. Ірина представила роботу «Діти в Радянській Україні 1970 – початку 1980-х років: ґендерні аспекти виховання» й була відзначена дипломом ІІ ступеня. Вітаємо Ірину та її наукового керівника Олену Лукачук і бажаємо їм подальших перемог, наукових і творчих здобутків!