Історичні читання пам’яті професора Леонтія Войтовича (16-17 травня 2024 р.)

02.03.2024 | 13:14

Кафедра історії середніх віків та візантиністики
Львівського національного університету імені Івана Франка
та
Відділ історії середніх віків
Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича
Національної академії наук України

16–17 травня 2024 р.
проводять всеукраїнську
наукову конференцію
ІСТОРИЧНІ ЧИТАННЯ
ПАМ’ЯТІ ПРОФЕСОРА
ЛЕОНТІЯ ВОЙТОВИЧА
На засіданнях планується заслухати та обговорити доповіді за такою тематикою:

1. Леонтій Войтович: життєвий шлях і творча спадщина
2. Українські терени епохи Середньовіччя та ранньомодерного часу
3. Європейське Середньовіччя та Візантійська цивілізація
4. Історія та культура середньовічного Сходу і кочовиків Великого степу
5. Проблеми військової історії Центрально-Східної Європи

7 лютого 2024 минув рік, як відійшов у засвіти Леонтій Войтович – відомий український історик, професор, завідувач кафедри історії середніх віків та візантиністики Львівського національного університету імені Івана Франка а також старший науковий співробітник відділу історії середніх віків Інституту українознавства імені Івана Крип’якевича. Запрошуємо учнів, колег, друзів а також представників наукової спільноти вшанувати пам’ять видатного Науковця.

Робочі мови – українська, англійська. Зацікавлених осіб просимо подати до Оргкомітету заявки не пізніше 14 квітня 2024 р. До заповненої заявки на участь необхідно додати резюме доповіді (до 4000 знаків з пробілами) на електронну пошту inmemoriamvoitovyc@gmail.com. Заочна участь у конференції не допускається.
Конференція відбудеться в онлайн-режимі.
У зв’язку зі збройною агресією російської федерації проти України за сприяння республіки білорусь, заявки від науковців із зазначених країн не приймаються.

БЛАНК ЗАЯВКИ