Історично-рольова гра “LEOPOLIS 1527: ВІДРОДЖЕННЯ З ПОПЕЛУ”

17.11.2017 | 13:14

16 листопада 2017 р. у Науковій бібліотеці вже вкотре відбулася історично-рольова гра “LEOPOLIS 1527: ВІДРОДЖЕННЯ З ПОПЕЛУ” за сприяння проекту “Культурне Місто”. Студенти першого курсу історичного факультету в ігровій формі відбудовували Львів після однієї з найстрашніших пожеж в історії Львова, що сталася 1527 р. Згідно з правилами гри, учасники мали врахувати історичні реалії середньовіччя. А також відтворити політичні, господарські та культурні традиції. П’ять національних громад – польська, німецька, українська, єврейська та вірменська змагалися одна з одною. Але водночас і співпрацювали. Їх очолювали старійшини. Особливе місце займав Маґістрат, бо видавав укази, дослухаючись, або не дослухаючись до прохання громад.
Команди здобули неабиякий досвід організації життя в самоврядній громаді. Виправляли шкіри у кушнірні, ліпили віск у воскобійні, виготовляли ювелірні прикраси в золотарні, ловили рибу в озері, купували прянощі та продукти в різницькій ятці, варили пиво – здобуваючи бали та інвестуючи зароблене в розбудову міста.
Найбільш активною й успішною цього разу виявилась вірменська громада, проте доля міста залежала від співпраці усіх.