Історичний факультет – 360 подарунків до 360-ліття Університету

05.05.2021 | 20:14

У списку подарунків:

? Тахеометр та комплект для топографії – потрібний для детальної топографічної «прив’язки» пам’яток до місцевості. Використання в наукових публікаціях цієї інформації дасть можливість фахово представляти результати археологічних досліджень Львівського університету на міжнародному рівні.
? Квадрокоптер – необхідний для висотної фото-відеофіксації процесу розкопок. У навчальному процесі прилад буде застосований в курсах польової археології з метою навчити студентів користуватися сучасними електронними засобами натурної зйомки, проводити фото і відео фіксацію як виявлених об’єктів, так і процесу розкопок.
? Інтерактивна дошка – для практичної роботи студентів із картами на заняттях.
? А також Ви можете підтримати даний факультет у вигляді подарункового сертифікату, або ж розповісти друзям і знайомим, що допоможе долучитись до святкування більшій кількості людей .?

Святкуйте 360-тий День Народження Львівського Університету, підтримавши Ваш улюблений факультет на сайті https://360presents.lviv.university/