ХІІ Львівський соціологічний форум присвячений 30-літтю академічної соціології у Львівському національному університеті імені Івана Франка “Сучасні соціальні трансформації: глобальний досвід та локальні специфікації”

17.02.2021 | 09:47

У межах Форуму плануються пленарне та секційні засідання з актуальних питань розвитку сучасної соціології за такими напрямами:

1. Соціологічна наука і сучасне суспільство: від теоретизування до реалій сьогодення.

2. Діалектика трансформаційних змін у світлі теоретичної й емпіричної соціології.

3. Соціальні трансформації у глобалізованому суспільстві: світовий досвід і виклики для України.

4. Покоління в аналізі локальних трансформацій соціальної структури українського суспільства.

Учасники Форуму мають можливість опублікувати свої статті у “Віснику Львівського університету. Серія соціологічна”, який є фаховим виданням із соціології та тези доповідей у збірнику в електронному форматі.

Місце проведення конференції: Конференція відбудеться із застосуванням технологій дистанційного зв’язку (про платформу учасникам буде повідомлено додатково).

Робочі мови Форуму: українська, англійська.

Анкету учасника просимо надсилати на електронну адресу оргкомітету kovalisko@mail.lviv.ua до 14 березня 2021 року.

З організаційних питань Форуму звертатися до: (Коваліско Наталія Володимирівна, моб. тел. 0977980015, 0500532570; Кудринська Анна Іванівна, моб. тел. 0974546238).

Адреса оргкомітету: 79000, м. Львів, вул. Університетська, 1, кімната 318, кафедра соціології Львівського національного університету імені Івана Франка.

АНКЕТА УЧАСНИКА

Прізвище, ім’я та по-батькові:

Науковий ступінь та вчене звання:

Посада та місце роботи:

Поштова адреса (службова чи домашня):

Контактні телефони:

E-mail (обов’язково вказати для можливості листування):

Тема пропонованої доповіді _________________________________________ _____________________________________________________________________________________