ХХIІ Міжнародна наукова онлайн-конференція «Харківські соціологічні читання»: «Соціологія на війні: місія та соціальна відповідальність науки»

04.11.2022 | 13:18

3 – 4 листопада 2022 року відбулась ХХIІ Міжнародна наукова онлайн-конференція «Харківські соціологічні читання»: «Соціологія на війні: місія та соціальна відповідальність науки».

Виступи викладачів кафедри соціології на пленарному та секційних засіданнях конференції:

1. Стан української соціології в умовах російсько-української війни

Наталія Черниш – докторка соціологічних наук, професорка, професорка кафедри соціології Львівського національного університету імені Івана Франка

2. Україна: від колективної травми війни до нового виміру власної екзистенції

Пачковський Юрій Франкович

доктор соціологічних наук, професор, завідувач кафедри соціології Львівського національного університету імені Івана Франка

Сучасний стан вимушених міграційних процесів та виклики для України

3. Коваліско Наталія Володимирівна

4. Чотирирівневий аналіз Н. Дж. Смелзера до вивчення війни та війська

Химович Оксана Степанівна, Лапан Тетяна Дмитрівна (ЛНУ імені Івана Франка)

5. Соціальні аспекти функціонування освіти в Україні в умовах війни

Марусяк Тетяна Сергіївна (ЛНУ імені І. Франка)