Христина Меренюк – стипендіатка академічної стипендії імені М.С. Грушевського

24.06.2020 | 19:37

Студентка 4-го курсу історичного факультету Христина Меренюк отримала академічну стипендію імені М.С. Грушевського за успіхи у ІІ семестрі 2019/2020 навчального року. «Вважаю, що існування іменних стипендій дає змогу розвиватися та справді заохочує до подальшої праці. Мені, як і будь-кому іншому, надзвичайно приємно отримати відзнаку за виконану роботу! І вже зараз у мене народжуються плани щодо свого наукового прогресу у майбутньому навчальному році», – зазначає Христина Меренюк і додає, що надзвичайно рада бути студенткою ЛНУ ім. Івана Франка: «історичний факультет став для мене особливим, а навчання в Університеті дало змогу розвинути себе в певних сферах, показало мої сильні сторони і виявило ті аспекти, над якими ще треба працювати».

Щиро вітаємо Христину і бажаємо, аби отримана стипендія надихала на нові успіхи та сприяла реалізації її наукового потенціалу!