Вітаємо студентів кафедри соціології Христину Жилич та Анну-Вікторію Колядко із срібними нагородами за участь в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із Соціології

29.04.2020 | 18:12

Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі соціології, який відбувся 29.04.2020 в режимі онлайн-конференції на базі Запорізького національного університету. Почесне ІІ місце вибороли студентки спеціальності “Соціологія” Колядко Анна з темою наукової роботи «Інтерпретація проявів колективістських та індивідуалістських цінностей в міжпоколіннєвому вимірі» (науковий керівник к.с.н., доц. Калиняк О.Т.) та Жилич Христина “Конструювання іміджу сучасного міста у соціальних мережах” (науковий керівник д.с.н., проф. Черниш Н.Й.). Достойні презентації робіт та блискучий результат. Вибороли ці почесні місця посеред 35 учасників, які подали свої роботи на конкурс! Зичимо їм подальших плідних наукових пошуків, наснаги та реалізації на професійній соціологічній ниві!!! Вітаємо також наукових керівників та весь колектив кафедри соціології ЛНУ імені Івана Франка!!! Львівська соціологічна школа одна з кращих в Україні. Цьогоріч також підтверджено!!!