Команда історичного факультету виборола першість у патріотичному квесті з нагоди 100-ї річниці утворення ЗУНР

05.11.2018 | 08:46

1 листопада 2018 року, з нагоди відзначення 100-ї річниці утворення Західноукраїнської Народної Республіки у Львові, молодь із різних вишів України взяла участь у патріотичному квесті, організованого Львівською обласною державною адміністрацією. Мета змагання – привернення уваги молоді та громадськості до історії України, її державотворення, знакових подій та визначних постатей, які стали ідейними натхненниками та поводирями українства у час творення ЗУНР.

Учасники сформували команди, які виконували завдання на окремих  локаціях. Усі запитання стосувалися історії ЗУНР та Львова, а кожна з команд мала власний маршрут.

За підсумками квесту команда історичного факультету в складі Анни Вахнянин, Дмитра Пугача, Віталія Сапелюка, Ігоря Наконечного та Ярини Вороної отримала найбільше балів і стала переможцем!!! Вітаємо наших студентів і бажаємо подальших перемог!!! Пишаємось Вами!!!!