Команда історичного факультету – переможець VІІ Всеукраїнського студентського турніру з історії

09.11.2018 | 21:30

Колектив історичного факультету щиро вітає команду Львівського національного університету імені Івана Франка у складі Назара Радецького, Дмитра Пугача, Назара Косенка та Анни Вахнянин із перемогою на VІІ Всеукраїнському студентському турнірі з історії, що відбувся 7–8 листопада на базі Київського університету імені Бориса Грінченка!!!

Виборене вами перше місце на одному з найпрестижніших інтелектуальних змагань історичного профілю, де важливими є сукупність таких рис гравців, як ерудиція, ораторське мистецтво, уміння критично мислити і, безумовно, грати в команді, яскраво засвідчує ваші таланти та фаховість як науковців!!!

Пишаємося вами і бажаємо подальших досягнень і перемог!!!