Конкурс до 25-річчя Конституції України для студентів та молодих науковців на найкращу наукову роботу за напрямами досліджень щодо розвитку конституційно-правового регулювання.

12.07.2021 | 18:05

Міністерство освіти та Рада молодих учених оголошують конкурс до 25-річчя Конституції України для студентів та молодих науковців на найкращу наукову роботу за напрямами досліджень щодо розвитку конституційно-правового регулювання.

Коли?

з 1 липня — до 31 серпня 2021 року

Конкурс проходитиме у 2 етапи:

І етап — учасники готують наукові роботи під керівництвом наукового керівника.

ІІ етап — заклади та установи подають на розгляд до МОН наукові роботи, які рекомендовано для подальшого розгляду Конкурсною комісією.

Наукова робота повинна бути актуальною, містити обґрунтовані висновки по суті досліджуваної проблеми та відповідати одній з номінацій:

• теоретико-методологічні основи конституціоналізму;

• конституційно-правове регулювання правовідносин в Україні;

• історичні дослідження конституціоналізму.

❗До участі в Конкурсі допускаються роботи, що раніше не були опубліковані❗

Роботу надсилати на електронну пошту: torbas.oleksandr@gmail.com

Детальну інформацію щодо пакету документів, які є необхідні, та вимог оформлення роботи ви можете прочитати в каруселі.

Учасники конкурсу, які визнані переможцями, відзначаються нагородами.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: +380677188403