Конкурс есеїв від Центру Якоба Фуґґера на базі Аугсбурзького університету

09.11.2022 | 09:08

Deadline – 15 січня 2023 року

У 2023 році Центром Якоба Фуґґера на базі Аугсбурзького університету на конкурсній основі розігруватиметься приз за оригінальну роботу у вигляді есе, в якому учасники повинні розкрити таке конкурсне запитання:

«Скільки влади потребує демократія, скільки влади вона здатна витримати?»

Зацікавленим особам пропонується надіслати ескіз ідеї на 3 сторінках до 15.01.2023 року, а згодом до 30.6.2023 року на основі цієї ідеї необхідно буде надіслати есе обсягом 40–50 сторінок, яке раніше ніде не публікувалося. Слід нагадати, що жанр тексту есе є надзвичайно широким, і його незвичним формам будуть раді. Брати участь у конкурсі можуть представники всіх галузей науки, публіцистики та літератури.

На тлі актуальних подій дозволяється використовувати дві мови — німецьку та українську. Тобто, незалежно від національності, конкурсанти можуть писати вступ та есе або німецькою, або українською мовами. Грошову винагороду у розмірі 10 000 євро отримають як автор німецькомовного, так і автор українськомовного есе.

Детальна інформація про конкурс: https://www.uni-augsburg.de/…/einr…/institute/jfz/essay/