Конкурс на отримання стипендій на навчання/стажування в Університеті Палацького в Оломоуці (Чехія) в рамках програми Erasmus+

01.11.2018 | 09:38

Deadline – 13 листопада 2018 року (для студентів), 30 листопада 2018 року (для викладачів)

СТУДЕНТИ:
Відповідно до умов проекту студенти II та III курсів (бакалаври), студенти І курсу магістратури філологічного факультету кафедри слов’янської філології, а також студенти II та III курсів (бакалаври) таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:
1. Економічний факультет
2. Історичний факультет
3. Факультет міжнародних відносин (кафедра міжнародних економічних відносин, кафедра міжнародного економічного аналізу і фінансів)
4. Факультет управління фінансами та бізнесу
5. Філософський факультет (кафедра філософії, кафедра історії філософії, кафедра історії та теорії культури)
мають можливість навчатися у Університеті Палацького в Оломоуці упродовж 4 місяців у другому семестрі 2018/2019 н. р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
– бути студентом (кою) ЛНУ імені Івана Франка вище вказаних факультетів;
– володіти англійською або чеською мовою не нижче рівня В2.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

ВИКЛАДАЧІ:
Відповідно до умов проекту викладачі таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:
1. Економічний факультет
2. Історичний факультет
4. Факультет управління фінансами та бізнесу
5. Філологічний факультет
6. Філософський факультет (кафедра філософії, кафедра історії філософії, кафедра історії та теорії культури)
мають можливість пройти стажування в Університеті Палацького упродовж 10 днів у другому семестрі 2018/2019 н.р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
– бути викладачем(кою) вище вказаних факультетів ЛНУ імені Івана Франка;
– володіти англійською або чеською мовою не нижче рівня B2.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.