Конкурс на отримання стипендій на навчання/стажування в Університеті Арістотеля в Салоніках (м. Салоніки, Греція) в рамках програми Erasmus+

21.10.2021 | 10:36

Deadline – 29 жовтня 2021 року для студентів та аспірантів, 2 листопада 2021 року для викладачів (всеукраїнський конкурс)

Відповідно до умов проекту СТУДЕНТИ ІІ та ІІІ курсів бакалаврату, I курсу магістратури та аспіранти денної форми навчання ЛНУ ім. Франка мають можливість навчатися в Університеті Арістотеля в Салоніках упродовж 5 місяців у другому семестрі 2021/2022 н. р., а ВИКЛАДАЧІ ЛНУ ім. Франка мають можливість пройти стажування в Університеті Арістотеля в Салоніках упродовж 5 днів у другому семестрі 2021/2022 н.р. (березень-червень 2022 року).

Переможцям конкурсу виплачуватимуть стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

УВАГА! На форму академічної мобільності в другому семестрі 2021-2022 року можуть вплинути епідеміологічна ситуація та карантинні обмеження в країні перебування.

Детальна інформація про конкурс: https://international.lnu.edu.ua/erasmus-aristotle…/