Конкурс на отримання стипендій на навчання в Гданському університеті (Польща) в рамках програми Erasmus+

30.05.2023 | 13:39

Deadline – 9 червня 2023 року (включно)

Відповідно до умов проєкту студенти ІІ та ІІІ курсів (бакалаври) таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:

1. Біологічний факультет

2. Географічний факультет

3. Економічний факультет

4. Історичний факультет

5. Механіко-математичний факультет

6. Факультет електроніки і комп’ютерних технологій

7. Факультет міжнародних відносин (кафедра міжнародних економічних відносин, кафедра міжнародного економічного аналізу і фінансів, кафедра міжнародного права, кафедра європейського права)

8. Факультет прикладної математики та інформатики

9. Факультет управління фінансів і бізнесу

10. Фізичний факультет

11. Хімічний факультет

12. Юридичний факультет

мають можливість навчатися в Гданському університеті впродовж 5 місяців у першому семестрі 2023/2024 н. р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути студентокою вище вказаних факультетів ЛНУ імені Івана Франка. УВАГА! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років;

– володіти польською або англійською мовою (для англомовних курсів) не нижче рівня B2.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

Детальна інформація про конкурс: