Конкурс на отримання стипендій на навчання в Університеті Арістотеля в Салоніках (м. Салоніки, Греція) в рамках програми Erasmus+

29.03.2024 | 15:25

Deadline – 15 квітня 2024 року (включно)

Відповідно до умов проєкту студенти ІІ та ІІІ курсів бакалаврату та аспіранти денної форми навчання ЛНУ імені Івана Франка мають можливість навчатися в Університеті Арістотеля в Салоніках упродовж 5 місяців у першому семестрі 2024/2025 н. р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути студентом (кою) / аспірантом (кою) ЛНУ імені Івана Франка. УВАГА! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років;

– володіти англійською мовою не нижче рівня В2.

Переможцеві конкурсу (всеукраїнський конкурс – 1 місце для всіх 11 українських університетів партнерів) виплачуватимуть щомісячну стипендію (800 євро) та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

Детальніше за посиланням