Конкурс на отримання стипендій на навчання в Університеті Фоджа (Італія) в рамках програми Erasmus+

19.04.2024 | 12:37

Deadline: 3 травня 2024 року (включно).

Відповідно до умов проекту студенти ІІ та ІІІ курсів (бакалаври) та аспіранти денної форми навчання таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:

1. Економічний

2. Історичний

3. Факультет іноземних мов

4. Факультет міжнародних відносин (кафедра міжнародних економічних відносин, кафедра міжнародного економічного аналізу і фінансів, кафедра міжнародного права, кафедра європейського права)

5. Філологічний

6. Філософський

7. Факультет управління фінансами та бізнесу

8. Юридичний

мають можливість навчатися в Університеті Фоджа упродовж 5 місяців у першому семестрі 2024/2025 н. р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути студентом/аспірантом (кою) ЛНУ імені Івана Франка вище вказаних факультетів/кафедр. УВАГА! Просимо ознайомитися зі змінами до правил перетинання кордону громадянами України, які беруть участь в програмах міжнародної академічної мобільності;

– для бакалаврів: володіти англійською мовою не нижче рівня B2 – ТІЛЬКИ для факультету іноземних мов, економічного факультету та факультету управління фінансами і бізнесу; володіти італійською мовою не нижче рівня B1 для всіх решти факультетів; для аспірантів – володіти англійською або італійською мовою не нижче рівня B2.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

Детальна інформація: https://international.lnu.edu.ua/erasmus-university-of…/