Конкурс на отримання стипендій на навчання в Університеті імені Коменського в Братиславі (Словаччина) в рамках програми Erasmus+

01.03.2024 | 19:40

Deadline – 29 березня 2024 року (включно)

Відповідно до умов проєкту студенти II та III курсів (бакалаври) та аспіранти денної форми навчання таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:

1. Економічний факультет

2. Історичний факультет (кафедра соціології)

3. Факультет міжнародних відносин (кафедра міжнародних економічних відносин, міжнародного економічного аналізу і фінансів)

4. Факультет культури і мистецтв

5. Факультет управління фінансами та бізнесу

6. Філологічний факультет (кафедра слов’янської філології)

7. Філософський факультет (кафедра політології, кафедра психології, кафедра теорії та історії культури)

мають можливість навчатися в Університеті імені Коменського в Братиславі упродовж 4 місяців у першому семестрі 2024/2025 н. р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути студентом (кою)/аспірантом (кою) ЛНУ імені Івана Франка вище вказаних факультетів/кафедр. УВАГА! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років;

– володіти англійською або словацькою мовою не нижче рівня В2.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

Детальна інформація про конкурс: https://international.lnu.edu.ua/erasmus-comenius…/