Конкурс на отримання стипендій на навчання в Вестмінстерському університеті (м. Лондон, Великобританія) в рамках програми Erasmus+

22.02.2022 | 09:46

Deadline – 9 березня 2022 року

Відповідно до умов проекту студенти II та III курсів таких історичного факультету  (кафедра соціології) ЛНУ імені Івана Франка мають можливість навчатися у Вестмінстерському університеті упродовж 5 місяців у першому семестрі 2022/2023 н. р.

УВАГА! На форму академічної мобільності в першому семестрі 2022-2023 року можуть вплинути епідеміологічна ситуація та карантинні обмеження в країні перебування.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути студентом (кою) ЛНУ імені Івана Франка вищевказаних факультетів;

– володіти англійською мовою не нижче рівня C1. УВАГА! Приймаюча сторона визнає тільки такі види офіційних сертифікатів з англійської мови – TOEFL, IELTS, CAE та PTE.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть стипендію (900 євро на місяць) та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

Детальна інформація про конкурс: