Конкурс студентів на участь в програмі студентської академічної мобільності (САМ Україна) на навчання в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка

11.06.2020 | 17:19

Deadline – 22 червня 2020 року

Львівський національний університет імені Івана Франка є партнером проекту проекту ««САМ – студентська академічна мобільність Україна»» із Київським національним університетом імені Тараса Шевченка (м. Київ), який фінансується Британською Радою та Європейським Союзом.

Відповідно до умов проекту студенти денної форми навчання ІІ та ІІІ курсів (бакалаври) таких факультетів та спеціальностей ЛНУ імені Івана Франка:

1. Географічний факультет (103 Науки про Землю, 106 Географія, 242 Туризм)
2. Геологічний факультет (103 Науки про Землю)
3. Історичний факультет (032 Історія та археологія)
4. Механіко-математичний факультет (111 Математика; 112 Статистика)
5. Факультет іноземних мов (035.041 Філологія (германські мови та література (включно з перекладом), перша – англійська) – англійська філологія та переклад, дві західноєвропейські мови; 035.043 Філологія (германські мови та література (включно з перекладом), перша – німецька) – німецька філологія та переклад, англійська)
6. Факультет міжнародних відносин (291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії)
7. Факультет педагогічної освіти (231 Соціальна робота / Соціальна педагогіка)
8. Факультет прикладної математики та інформатики (113 Прикладна математика; 125 Кібербезпека;)
9. Філософський факультет (033 Філософія, 034 Культурознавство; 052 Політичні науки; 053 Психологія)
10. Хімічний факультет (102 Хімія)

мають можливість навчатися у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (м. Київ) впродовж 12 тижнів у першому семестрі 2020/2021 н. р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
– мати 18 років на момент подачі заявки на участь в конкурсі;
– бути студентом (кою) вищевказаних факультетів та спеціальностей ЛНУ імені Івана Франка з середнім балом успішності не нижче 4,0 за п’ятибальною шкалою оцінювання за всі роки навчання;
– мати дозвіл на тимчасове перебування в Україні (для громадян інших країн).

Переможцям конкурсу виплачуватимуть добові у розмірі 150 грн. за добу, оплачуватимуть проживання в гуртожитку приймаючого Університету та відшкодують фактичні витрати на проїзд за кошти проєкту.

Детальна інформація про конкурс: