Конкурс студентських есе «360 слів про Університет», присвячений 360-річчю Львівського національного університету імені Івана Франка

13.04.2021 | 09:40

Шановне студентство Львівського національного університету імені Івана Франка!

З приємністю оголошуємо конкурс студентських есе «360 слів про Університет», присвячений 360-річчю Львівського національного університету імені Івана Франка. Ви матимете прекрасну нагоду висловити свою любов і шану до нашої Альма-матер у слові! Чекаємо на ваші шедеври!

Вимоги до конкурсних робіт:

1. У конкурсі студентських есе можуть брати участь представники всіх факультетів Львівського національного університету імені Івана Франка.

2. Обсяг есе (разом із заголовком) становить 360 слів (ні більше, ні менше), тексти тільки українською мовою.

3. Оформлення конкурсної роботи: у правому верхньому кутку вказуємо прізвище, ім’я автора, факультет, курс, контактний телефон, електронну пошту. Через рядок посередині сторінки зазначаємо заголовок есе, виділений жирним шрифтом. Далі знову через рядок подаємо текст есе.

4. Технічні вимоги до тексту: шрифт ‒ Times New Roman, кегль ‒ 14, інтервал ‒ 1,5, поля ‒ по 2 см кожне; файли у форматі doc чи docx; у назві файлу вказати прізвище та ім’я автора.

5. Файли надсилайте на електронну скриньку: konkurs_lnu@i.ua

УВАГА! Чекаємо на ваші конкурсні роботи до 3 травня 2021 року! Оголошення результатів 13 травня на Фейсбук-сторінці Факультет журналістики ЛНУ ім. Івана Франка! Про церемонію нагородження повідомимо додатково. Переможці отримають дипломи і подарунки від поважного журі! Найкращі роботи опублікуємо у збірнику студентських есе «360 слів про Університет».

Відповідальний за проведення конкурсу: Яценко Андрій Миколайович, заступник декана факультету журналістики (тел.: 0679039279).