Конкурсний відбір на отримання стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для навчання у Вестмінстерському університеті (м. Лондон, Велика Британія) в рамках програми обмінів Еразмус+

03.09.2021 | 10:12

Deadline – 12 вересня 2021 року

Відповідно до умов проекту студенти II та III курсів таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:
1. Географічний факультет
2. Геологічний факультет
3. Економічний факультет
4. Історичний факультет (кафедра соціології)
5. Факультет електроніки та комп’ютерних технологій
6. Факультет журналістики
7. Факультет міжнародних відносин
8. Факультет прикладної математики та інформатики
9. Факультет управління фінансами та бізнесу
10. Філософський факультет (крім кафедри психології)
11. Юридичний факультет
мають можливість навчатися у Вестмінстерському університеті упродовж 5 місяців у другому семестрі 2021/2022 н. р.
Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
– бути студентом (кою) ЛНУ імені Івана Франка вищевказаних факультетів;
– володіти англійською мовою не нижче рівня B2/C1. УВАГА! Приймаюча сторона визнає тільки три види офіційних сертифікатів з англійської мови – TOEFL, IELTS або CAE.
Переможцям конкурсу виплачуватимуть стипендію (900 євро на місяць) та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

Детальна інформація про конкурс: https://international.lnu.edu.ua/erasmus-university-of…/