Круглий стіл «Роман Інґарден на тлі культурного життя міжвоєнного Львова»

08.10.2020 | 12:53

Круглий стіл «Роман Інґарден на тлі культурного життя міжвоєнного Львова» присвячений постаті Романа Інґардена в культурному ландшафті Львова.

Беручи до уваги його творчі здобутки, пропонуємо обговорити масштаби його культурного, філософського, літературного впливу на творення смислів, ідей, цінностей тогочасної інтелектуальної спільноти. Робота круглого столу мала б показати Львів через непересічні особистості того часу, які представляли та формували культуру міста, необхідності маркування в місті їх буттєвих локусів.

Де: Наукова бібліотека Львівського Національного університету імені Івана Франка

Коли: 10 жовтня о 15:00

Спікери події:

Ольга Муха – філософиня, програмна директорка Української асоціації культурологів – Львів.

Євген Гулюк – історик, науковий співробітник Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького.

Василь Кметь – історик, Директор Наукової бібліотеки Львівського Національного університету імені Івана Франка.

Данило Ільницький – літературознавець, викладач Українського католицького університету.

Модеруватиме подію:
Оксана Дарморіз – філософиня, доцентка кафедри теорії та історії культури Львівського Національного університету імені Івана Франка.

***
Потрапити на круглий стіл можна виключно за попередньою реєстрацією, адже кількість місць обмежена. Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/3gTrunQ9iSTNDNhn6

Подія також транслюватиметься у прямому ефірі.