Кубок двох Університетів з історичних дебатів

14.05.2018 | 09:04

Маємо для вас унікальну подію: студенти історичних факультетів двох провідних українських університетів – ЛНУ імені Івана Франка та КНУ імені Тараса Шевченка – вирішуватимуть свої стосунки у форматі історичних дебатів! 19 травня у рамках “Кубку двох Університетів” вони зіграють між собою три гри – перемога у двох з них забезпечить збірній одного з університетів тріумф! Організаторами турніру виступили Історичні дебатні ліги КНУ та ЛНУ, а також наукові товариства істориків зі Львова і Києва.
Історичні дебати – це вражаюче протистояння концепцій та аналітичниих ланцюжків, здібностей до імпровізації та демонстрацій ораторської майстерності опонентів! Такого інтелектуального шоу ви ще не бачили – тому запрошуємо усіх зацікавлених істориків та гуманітаріїв. До зустрічі!