Лекція Марти Ониськів “Одруження вдови греко-католицького священника Східної Галичини як явище (30-ті – 60-ті рр. ХІХ ст.)”

04.05.2022 | 09:44

Шановні колеги!

Попри реалії воєнного стану, продовжується робота  наукових семінарів Ради молодих вчених Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України, організованих спільно з ініціативою “Публічний лекторій: простими словами про складне минуле” на платформі Zoom.

Цього разу доповідачкою буде Марта Ониськів – кандидат історичних наук, молодший науковий співробітник відділу історії середніх віків Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича.

Тема семінару: Одруження вдови греко-католицького священника Східної Галичини як явище (30-ті – 60-ті рр. ХІХ ст.).

Під час заходу дізнаєтесь:

– Як суспільство ХІХ ст. сприймало вдів?

– Як греко-католицьке духовенство ставилося до одруження вдови священника?

– Як часто, у якому віці і за кого одружувалися вдови греко-католицьких священників?

Дата: 5 травня 2022 року.

Час: 15:00.

Zoom-лінк: https://us04web.zoom.us/j/77375528418…