04.11.2019 | 10:45

Лекція Романа Масика «Місце Східної Галичини в економічній системі міжвоєнної Польщі» (04.11.2019)

Організатори:
Львівський медієвістичний клуб
Інтердисциплінарні студії «Per Aspera»
Наукова бібліотека ЛНУ

Локація: Львів, Наукова бібліотека ЛНУ, Студенський простір

Дата і час: 04.11.2019, 16 00-17 30

Анонс:

В лекції буде показано значення Східної Галичини для економіки міжвоєнної Польщі. Проаналізуємо господарську структуру краю. Визначимо вплив політики урядів ІІ Речі Посполитої на розвиток сільського господарства, промисловості і торгівлі реґіону. Виокремимо політику міжвоєнної Польщі щодо господарських ініціатив національних меншин південно-східних воєводств.

Лектор:

Роман Масик

У 2009 р. захистив кандидатську дисертацію на тему «Польські наукові історичні товариства Львова кінця ХІХ – 30-х років ХХ ст.: виникнення, розвиток і формування інтелектуального середовища». З 2008 р. працює асистентом кафедри історичного краєзнавства Львівського національного університету імені Івана Франка.

Сфера наукових зацікавлень: історія науки і техніки, історіографія, історичне краєзнавство, історія монументальної скульптури, економічна історія Польщі у 1920–1930 рр.