Лекція Андрія Козицького “Геноциди ХХ-го ст. у концептуальних інтерпретаціях та оцінках історіографії”

27.11.2017 | 16:26

Запрошуємо на лекцію Андрія Козицького на тему “Геноциди ХХ-го ст. у концептуальних інтерпретаціях та оцінках історіографії”!
З Андрієм Михайловичем Козицьким, Ph.D., доцентом кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн, автором відомого навчального посібника для вищих навчальних закладів “Геноцид та політика масового винищення цивільного населення у ХХ ст. (причини, особливості, наслідки)”, зможемо поговорити про такі важливі питання, як:
– що таке геноцид і які злочини проти людства можна вважати геноцидом;
– особливості історіографії цієї неоднозначної та дискусійної теми;
– геноциди ХХ ст. у різних державах;
– Голодомор в Україні і політика пам’яті про ті події та інші.

“Знання про геноцид сприяють утвердженню в державі міжнаціональної толерантності й атмосфери взаємоповаги різних етнічних груп. Вивчення і засвоєння уроків геноциду – неодмінна умова створення в нашій країні громадянського суспільства.” – А. Козицький.

Тож побачимося у вівторок, 5 грудня, у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені І. Франка о 15:00.