Лекція Вахтанга Кіпіані «Висвітлення історії в медіа»

21.03.2017 | 10:53

23 березня історик, журналіст та публіцист Вахтанг Кіпіані прочитає лекцію «Висвітлення історії в медіа».

Засоби масової інформації відіграють ключову роль у процесі формування національної свідомості, виступають одним із засобів та чинників створення інформаційного простору держави. Сьогодні у вітчизняних ЗМІ простежується тенденція посилення уваги до питань історичного минулого нашої країни. Цей процес сприяє зникненню низки «білих плям» в історії України, формуванню загальнонаціонального наративу, формуванню історичної пам’яті, виникненню суспільної дискусії навколо контраверсійних питань минулого, які за радянських часів мали уніфіковану інтерпретацію в радянських та імперських традиціях трактування минулого.

Тож пропонуємо відвідати лекцію головного редактора Інтернет-видання «Історична правда», ведучого програми «Історична правда з Вахтангом Кіпіані», викладача магістерської програми з журналістики Українського католицького університету та кафедри PR у Національному університеті «Києво-Могилянська академія», засновника Музею-архіву преси Вахтанга Кіпіані «Висвітлення історії в медіа».

Аудиторія 307. 13:30. Запрошуються всі охочі.