Літня архівна онлайн-школа

16.06.2021 | 18:08

Запрошуємо взяти участь у Літній архівній онлайн-школі 5—9 липня 2021 року.

Учасники школи досліджуватимуть таємниці режимних архівів, розплутуватимуть історії про агентів спецслужб, працюватимуть зі справами на репресованих митців українського авангарду і вчитимуться робити власні архівні розслідування.

Організатори: Центр досліджень визвольного руху, Історичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка, Галузевий архів Служби Безпеки України. Підтримку у проведенні онлайн-школи надає Український культурний фонд.

Коли: 5—9 липня 2021 року
Де: онлайн

Літня архівна онлайн-школа — це:

?️10 теоретичних і практичних занять від провідних архівістів, дослідників та медійників, які навчать вас перетворювати архівні документи на живі історії;
?️робота з різними архівними документами та можливість реалізувати власне мікродослідження;
?️групова робота за тематичними інтересами;
«вихід за площину» — переконаєтеся, що робота в архіві — це не тільки про політичну історію, а про повсякдення, культуру, соціум (і взагалі майже про все);
?️публікація кращих випускних робіт на сторінках інформаційних партнерів проекту.

Запрошуємо студентів — істориків, журналістів, філологів, культурологів, філософів та представників інших гуманітарних спеціальностей. Також розглянемо заявки молодих дослідників, докторантів та медійників.

Для участі у літній архівній школі учасникам необхідно мати технічну можливість відвідувати заходи на платформі ZOOM. Сертифікат отримають студенти, які відвідали усі навчальні модулі та виконали практичні завдання. Випускники школи також отримають комплекти навчальної літератури.

Дедлайн зголошення на участь у школі – 30 червня, 20.00. Необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням https://forms.gle/Etm3831MMTw54CGi6

Результати відбору будуть повідомлені не пізніше 1 липня, 23 години 59 хвилин.

У разі додаткових питань напишіть на скриньку: iovpope@gmail.com або в особисті повідомлення координатору школи Євгенію Шатілову: https://www.facebook.com/stupotmundi

Архівна онлайн школа відбувається за підтримки Українського культурного фонду у рамках проекту «Українські митці 1920-х у фокусі радянських спецслужб».