Літня школа для студентів ЛНУ ім. Франка в Павійському університеті (Італія) в рамках проєкту альянсу університетів “EC2U”

02.08.2024 | 16:01

Deadline – 13 серпня 2024 року (включно)

Павійський університет (Італія) в рамках проєкту альянсу університетів “EC2U” пропонує для студентів IV курсу бакалаврату, I або II курсу магістратури та аспірантів денної форми навчання історичного факультету або факультету культури і мистецтв ЛНУ ім. Франка взяти участь в літній школі “EC2U Summer School B.SuRe 2024”, яка відбудеться у Павійському університеті з 23 по 27 вересня 2024 року. Після завершення програми студенти отримають сертифікат про участь.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути студенткою/аспіранткою вищевказаних факультетів ЛНУ імені Івана Франка. УВАГА! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років;

– володіти англійською мовою не нижче рівня В2.

Переможцям програми виплачуватимуть грант та відшкодують витрати на проїзд до Італії за кошти проєкту.

Детальна інформація про конкурс: https://international.lnu.edu.ua/litnia-shkola-dlia…/