Навчальний візит для викладачів та аспірантів ЛНУ ім. Франка до Вроцлавського університету (Польща) в рамках проєкту “Arqus – Solidarity with Ukraine”

02.08.2024 | 15:53

Deadline – 26 серпня 2024 року

Вроцлавський університет (Польща) в рамках проєкту «Arqus – Solidarity with Ukraine» за підтримки Польського національного агентства з питань академічних обмінів (NAWA) пропонує для викладачів та аспірантів Львівського університету взяти участь в навчальному візиті до Вроцлавського університету (програма буде залежати від спеціальностей обраних учасників) упродовж 5 днів з 4 по 8 листопада 2024 року.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути викладачем(-кою)/аспірантом(-кою) ЛНУ імені Івана Франка (крім тих представників університету, які брали участь у заходах цього проєкту в 2023 році). УВАГА! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років;

– володіти англійською або польською мовою не нижче рівня В1.

Переможцям відшкодовують витрати на проживання, харчування та проїзд до Польщі за кошти проєкту. Вся сума буде виплачена готівкою після прибуття до Вроцлава.

Детальна інформація про конкурс: https://international.lnu.edu.ua/navchalnyy-vizyt-dlia…/