Літня школа для викладачів ЛНУ ім. Франка в рамках проєкту Програми NAWA «4EU+ для України»

23.05.2023 | 17:46

Deadline – 29 травня 2023 року (включно)

Варшавський університет (Польща) в рамках проєкту Програми NAWA «4EU+ для України» за підтримки Польського національного агентства з питань академічних обмінів (NAWA) пропонує для викладачів ЛНУ ім. Франка взяти участь в заході “4EU+ Education Days“, який відбудеться у Варшавському університеті упродовж 3 днів з 19 по 21 червня 2023 року.

Тематика сесій:

Skills and competencies: good practices forum

Strategies for digital teaching and learning

Joint study session:

– Joint study programmes in EHEA

– European Degree label project

– Erasmus Mundus Design Measures and Erasmus Mundus Joint Masters

– Joint studies accreditation in EHEA.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути викладачем(-кою) ЛНУ імені Івана Франка. УВАГА! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років;

– володіти англійською або польською мовою не нижче рівня В2.

УВАГА! Переможцям відшкодовують витрати на проживання, харчування та проїзд до Польщі за кошти проєкту.

Детальна інформація про захід: https://international.lnu.edu.ua/litnia-shkola-dlia…/