Літній вечір у Ботанічному саду

26.05.2021 | 10:09

Львівський університет розпочинає проєкт із формування стипендіального фонду для підтримки талановитих студентів та аспірантів, призерів міжнародних та всеукраїнських конкурсів та олімпіад.

Саме тому ми підготували для вас щось дійсно цікаве!
Вишукана музика, джаз, коло однодумців!..
Ні, це не просто Ваш омріяний літній вечір – це реальність!
Асоціація випускників ЛНУ ім. Івана Франка запрошує Вас відвідати справжню казку – атмосферний доброчинний вечір у перлині садово-паркового мистецтва Ботанічному саду Університету.
‼ Три причини завітати на Літній вечір:
?Це чудова нагода підтримати молодих науковців та долучитися до створення стипендіального фонду для підтримки талановитих студентів та аспірантів, адже вечір є доброчинним.
?На Вас чекатиме знайомство з Національним надбанням України – Ботанічним садом Львівського університету.
?Звучатиме вишукана музика у виконанні відомих музикантів.
Запрошуємо усіх небайдужих до розвитку освіти та науки підтримати створення стипендійного фонду та провести цей незабутній Літній вечір у колі однодумців та приятелів Університету.
? Зустрінемося 25 червня за адресою Черемшини, 44 у Ботанічному саду Університету.

?Приєднуйтеся до події: https://fb.me/e/1ssNsiL8S