Львів вшанує пам’ять Героїв Небесної сотні й жертв АТО «тихою ходою»

19.02.2015 | 12:00

Львівський національний університет імені Івана Франка спільно з Львівською міською радою та Студентською радою Львова запрошує усіх небайдужих 19 лютого 2015 року взяти участь у «тихій ході» від головного корпусу Університету (вул.Університетська,1)  до пам’ятника Тарасові Шевченку, де спільною молитвою йвічем вшанують Героїв Небесної сотні та жертв АТО.

О 13:00 – початок формування колони на площі перед Львівським національним  університетом імені Івана Франка;

о 13:30 – «тиха хода» до пам’ятника Тарасові Шевченку;

о 14:00 – спільна молитва та віче.

Під час віча передбачені виступи Ректора Львівського національного університету імені Івана Франка, професора Володимира Мельника, Міського голови Львова Андрія Садового та голови Студентської ради Львова Євгена Филипця.

20 лютого 2015 рокуо 15:00 в Актовій залі ЛНУ ім. Івана Франка відбудеться вечір пам’яті студента географічного факультету, Героя Небесної сотні, Героя України – Ігоря Костенка. Після заходу біля пам’ятника Іванові Франкові запалять лампадки.