Львівські Фото Фестини в Науковій бібліотеці

15.08.2021 | 20:34

Львівський фотографічний фестиваль “Фото фестини-2021” в цьому році триватиме цілий тиждень.
2-й день фестивалю відбудеться 17 серпня 2021 р. в стінах Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка, що на вул. Драгоманова, 5.

В програмі:
11.00 – лекція “Фотографія на лінії фронту”.
Лекцію читатиме військовий фотожурналіст, полковник Тарас Грень.

13.00 – презентація фотоальбому, присвяченого Лесі Українці
«У фокусі – орбіта «2616 Lesya» : фотомандрівка від Звягеля до Сурамі»
Автори й керівники проєкту – Олександр Харват, доцент кафедри теорії і методики журналістської творчості МЕГУ, заслужений художник Міжнародної Федерації фотомистецтва, член президії НСФХУ, Майстер FIAP, член НСЖУ, член НСКУ, Посол Миру, керівник клубу-студії «Простір фото»; Галина Вокальчук, доктор філологічних наук, професор кафедри української мови РДГУ, член клубу-студії «Простір фото».

15.00 – лекція-презентація “Реставрація альбому гелеотипів «La décoration et l’ameublement à l’exposition de 1900 : Serie 2‎»”
Лекцію читатиме співробітниця науково-реставраційного відділу Наукової бібліотеки Львівського Університету Анна Садикходжаєва.

17.00 – відкриття фотовиставки “Бібліотекарі крізь століття”
Фотографії з архіву бібліотеки та приватного архіву останнього передвоєнного директора книгозбірні Євстахія Ґаберле, які чудово ілюструють життєвий триб та статус бібліотекарів 100 років тому.

Вхід вільний.

Повну програму фестивалю можна знайти за посиланням: https://fb.me/e/1cQxscB9g