Марта Борецька зайняла ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі соціології

09.04.2021 | 15:15

Вітаємо з перемогою студентку 1 курсу ОС “магістр” спеціальності “054 соціологія” Борецьку Марту Юріївну з темою «Європейські цінності в аксіопросторі сучасної української молоді» у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі соціології, який 8.04.2021 р. пройшов онлайн в Ужгородському національному університеті.

Марта виборола ІІ місце і зайняла 3 позицію з відзнакою членів журі серед усіх 38 робіт, поданих на конкурс зі 23-х ЗВО України.

Зичимо подальших успіхів, чекаємо нових досліджень і дякуємо на гідно представлену роботу!

Вітаємо наукового керівника професора, доктора соціологічних наук Черниш Н.Й. за успішне керівництво і визнання вкладеної праці.

Вітаємо також колектив кафедри соціології ще з однією перемогою і гідним визнанням нашої спільної праці у підготовці кращих із кращих студентів-соціологів поруч з потужними факультетами соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, які вибороли 1 місце.

Вітаємо усіх з успішними результатами!!!