Мар’яна Кос – переможниця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Гендерні дослідження»

27.03.2018 | 23:29

З приємністю повідомляємо, що серед численної кількості учасників Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Гендерні дослідження», який відбувався 21–22 березня у Херсонському державному університеті,  ІІІ місце у рейтингу конкурсантів зайняла студентка магістерської програми «Українська ментальність та ідентичність» Мар’яна Кос, авторка роботи «Травматичний досвід війни: ґендерний аспект (на матеріалах Другої світової війни та АТО в Україні)» (науковий керівник доцент кафедри новітньої історії України імені Михайла Грушевського Олена Лукачук). Сердечно вітаємо Мар’яну й бажаємо досягати нових висот!