Міжнародна наукова конференція «Вільнюс і Львів у багатоцентровому просторі Центрально-Східної Європи”

21.11.2023 | 11:11

17 листопада 2023 р. у столиці Литовської республіки відбулася Міжнародна наукова конференція «Вільнюс і Львів у багатоцентровому просторі Центрально-Східної Європи. Порівняльні дослідження метрополій у пізньому середньовіччі та ранньомодерності» яку співорганізували Вільнюський університет, Гуманітарний факультет УКУ та Інститут історії й культури Східної Європи імені Ляйбніца (Лейпциг, Німеччина).

У науковій події взяли участь дослідники з України, Литви, Польщі та Німеччини. З доповіддю «Documents to the History of the Vilnius Basilian Female Monastery in the Archival and Library Collections of Lviv» виступив також доцент кафедри давньої історії України та спеціальних галузей історичної науки Львівського національного університету ім. Івана Франка Олег Дух . Після конференції науковці відвідали у Музеї церковної спадщини Виставку про Йосафата Кунцевича з нагоди 400-ліття мученицької смерті.