Міжнародний семінар для студентів та аспірантів пов’язаний з єврейським життям та історією Голокосту на території колишнього Радянського Союзу

22.06.2017 | 10:32

Шановні колеги!

Центр наукових досліджень Голокосту імені Джека, Джозефа і Мортона Манделя Меморіального Музею Голокосту Сполучених Штатів Америки організовує міжнародний семінар для студентів та аспірантів під час якого обговорюватимуться різні теми пов’язані з єврейським життям та історією Голокосту на території колишнього Радянського Союзу.  Семінар проводитиметься в Меморіальному Музеї Голокосту (8-12 січня 2018 р., Вашингтон, Дистрикт Колумбія, США).

Інформаційне повідомлення, яке містить усі деталі про програму та вимогу до заявок, дивіться будь ласка внизу.

Організатори покриють транспортні витрати та проживання учасникам семінару.  Звертаємо Вашу увагу, що програма розрахована на студентів (бакалаврів, магістрів) та аспірантів першого року навчання. Запропонована програма є міждисциплінарною за характером, організатори розглянуть заявки від усіх зацікавлених в єврейській історії та історії Голокосту.

Робоча мова програми – англійська.

Термін подання заявок на участь у міжнародному семінарі – 15 вересня 2017 р.

У разі виникнення додаткових питань, прохання надсилати запити на ejakel@ushmm.org

З повагою,

Др. Елейна Якель