Наукового-методичний семінар на третьому курсі спеціальності “Середня освіта (Історія)”

23.10.2018 | 09:47

Минулого тижня під час нашого наукового-методичного семінару на третьому курсі заслухали доповідь Ірина Шпак на тему: «Культурні травми» у шкільних підручниках з історії: особливості висвітлення і тлумачення у 2000-х роках», якій опонувала Nastya Smorodskaya. Доповідачка розповіла про травматичну пам’ять школярів та її особливості, навела приклади «культурних травм» у шкільній літературі, проаналізувала сучасні підходи до тлумачення травматичних подій. У ході дискусії студенти спеціалізації розробили ряд рекомендацій щодо викладання сюжетів про «культурні травми» під час занять, які планують використовувати у власному педагогічному досвіді.