(Не)реальні дослідження соціальної реальності

15.04.2021 | 11:07

Запрошуємо послухати та обговорити актуальні соціологічні дослідження;)

16 квітня о 10:00 в онлайн-форматі представники провідних соціологічних компаній України представлять презентації своїх свіжих досліджень на такі теми:

1. «Яким чином формуються зовнішньополітичні орієнтації громадян і що впливає на громадську думку про іноземні уряди?» від Фонду «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва.
2. «Соціологія карантину: страхи та оцінки населення» від Соціологічної групи “Рейтинг”.
3. «Читання в контексті медіаспоживання та життєконструювання» від Дослідницької агенції “Info Sapiens”.

Щоб мати можливість послухати наших спікерів та долучитися до дискусії, будь ласка, заповніть коротку форму і ми надішлемо на Ваш e-mail посилання на онлайн-конференцію.
Лінк на реєстраційну форму: https://forms.gle/WGgVZwtDxD684fBU9

Захід організовано спільнотою Наукового товариства за підтримки факультету соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка у межах Міжнародної наукової конференції студентів, аспірантів та молодих вчених “Шевченківська весна 2021”.