Оголошено набір у мистецькі колективи Університету

20.09.2024 | 12:28

Центр культури та дозвілля Львівського національного університету ім. Івана Франка є осередком творчих, всебічно обдарованих студентів, які беруть активну участь у культурно-мистецькому житті Університету.

Студентам Центр культури та дозвілля пропонує широкий спектр мистецьких колективів зі своєю історією діяльності, своїми традиціями, репертуаром, географією подорожей та професійними, турботливими керівниками, які із задоволенням допомагають учасникам проявляти й розвивати свій талант.

У кожному колективі учасники не лише займаються улюбленою справою та концертують, але й дружать між собою, допомагають та підтримують один одного, разом відпочивають та відзначають важливі події.

На даний час у Центрі працює 9 аматорських мистецьких колективів, а саме:

Народний ансамбль пісні і танцю “Черемош” Cheremosh Ensemble

Зоряниця – Народна капела бандуристок

@Народний Камерний Оркестр

Народний дівочий хор “Ліра” ЛНУ ім. І. Франка

Народний ансамбль сучасного танцю «Fantazy»

Народна хорова капела “Прометей”

Заслужена хорова капела України “Боян” ім. Євгена Вахняка

Вокально-інструментальний ансамбль

Гурток художнього читання

Центр культури та дозвілля знаходиться в головному корпусі Університету за адресою: вул. Університетська, 1 (вхід із внутрішнього дворика).

cultura.centre@lnu.edu.ua

Учасники мистецьких колективів ЛНУ ім. Івана Франка, завжди раді новим друзям, зустрічам з вами як на репетиціях, так і на концертах.