Онлайн-стипендії у рамках проєкту “Навчальний міст Хемніц-Львів”

25.08.2023 | 22:25

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ!

У рамках проєкту “Навчальний міст Хемніц-Львів” Львівського національного університету імені Івана Франка та Технічного університету м. Хемніца у програмі «Цифрова Україна: забезпечення академічного успіху в кризові часи» Німецької служби академічних обмінів (DAAD), яку фінансує Федеральне міністерство освіти та досліджень Німеччини, ви маєте можливість отримати онлайн-стипендію, що, попри матеріальні труднощі, завдані вам російською агресією та активними бойовими діями, допоможе успішно продовжувати навчання.

Стипендіальна програма має соціальний характер і спрямована на підтримку тих студентів Львівського університету, які стали внутрішньо переміщеними особами внаслідок війни, втратили житло та членів сім’ї через активні бойові дії чи зазнали інших матеріальних збитків.

Програма передбачає загалом 30 стипендій по 200 євро щомісяця протягом зимового семестру 2023/2024 н.р. Термін фінансування – максимум 4 місяці (вересень, жовтень, листопад, грудень 2023 року).

Кінцевий термін подання заявок – 8 вересня 2023 р.

Детальна інформація про стипендію: https://international.lnu.edu.ua/stypendii-dlia…/