Оновлений проєкт рейтингу

27.07.2021 | 12:17

Згідно з оновленими лімітами стипендіатів сформовано новий Проєкт рейтингу для факультетів Університету. Просимо перевірити свої рейтингові бали та у разі права на соціальну стипендію і за Проєктом рейтингу на академічну, можете обрати одну із них, що виплачуватиметься до наступного семестрового контролю.

Заява про вибір стипендії подається в деканат факультету до 10:00 год. 28 липня 2021 року. У разі відсутності заяви автоматично буде призначено академічну стипендію.

‼️ Важливо: У Проєкті Рейтингу з’явилися нові поля та позначення: «Зміна» (синій колір) та «Ламаний бал» (жовтий колір).

Поля синього кольору позначають студентів, які претендують на інший вид стипендії: тобто отримали право на звичайну академічну стипендію (раніше не мали стипендії) або отримали право на підвищену стипендію (раніше мали звичайну).

Поля жовтого кольору ідентифікують студентів, які мають ламаний бал: ситуація, коли декілька студентів з однаковим рейтинговим балом претендують на меншу кількість місць для призначення звичайних академічних стипендій (або стипендій у підвищеному розмірі).

Опублікований Проєкт рейтингу можете переглянути за посиланням:

P.S. Для знаходження себе у списку рекомендуємо скористатися пошуком CTRL+F.