Пам’яті Степана Арсентійовича Макарчука

04.12.2016 | 01:44

2 грудня 2016 р. – два роки від дня, коли відійшла у вічність видатна Людина – Степан Арсентійович Макарчук – доктор історичних наук, професор кафедри етнології, заслужений професор Львівського національного університету імені Івана Франка, Заслужений діяч науки і техніки України.

За свою довгу науково-викладацьку діяльність Степан Арсентійович підготував тисячі дипломованих істориків різних напрямів, 23 кандидати наук та шість докторів наук. Тож можна без перебільшення твердити про існування окремої наукової школи, до якої належить чимало знаних нині українських учених.

Серед докторів історичних наук, науковим консультантом яких був Степан Арсентійович – професори Степан Петрович Качараба, Олексій Миколайович Сухий та Роман Броніславович Сілецький. Пам’яті Степана Арсентійовича хочеться опублікувати одну з його останніх світлин, де Наставник – поряд із своїми учнями – завідувачами трьох кафедр історичного факультету Львівського університету, факультету, для становлення якого Степан Арсентійович зробив надзвичайно багато.

stepan_arsentyijovych