Подання документів на конкурс за програмами академічної мобільності Еразмус+ припиняється

29.04.2020 | 15:00

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ УНІВЕРСИТЕТУ!

У зв’язку із карантинними заходами, яких було вжито через пандемію коронавірусу COVID-19 та після консультацій з нашими іноземними партнерами подання документів на конкурс за програмами академічної мобільності Еразмус+ припиняється! Заплановані цього семестру конкурси перенесено на осінній семестр 2020-2021 навчального року.

Єдиний виняток – це конкурс для студентів в Зальцбурзький університет, deadline якого продовжено до 10 червня 2020 року і який після погодження з партнерським університетом відбуватиметься за спрощеною процедурою подання документів. Нагадуємо, що важливою умовою участі в даному конкурсі для студентів бакалаврату відповідних кафедр та факультетів є знання двох мов – англійської та німецької!
З оновленим оголошенням про конкурс Ви можете ознайомитися тут:

В червні-липні 2020 року ми також очікуємо на результати конкурсу 2020 р. з міжнародної академічної мобільності Еразмус+ (КА107), який завершився в лютому 2020 року. Просимо відповідно слідкувати за оновленнями на нашому веб-сайті та у соціальних мережах.